Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Samsung SM-G981B Galaxy S20 5G 128GB Cloud Pink
- Akce
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Samsung SM-G981B Galaxy S20 5G 128GB Cloud PinkNení skladem19 049 Kč/ ks15 743 Kč
Kompletní specifikace
Technické parametry
| Verze operačního systému | Android 10 |
| Operační systém | Google Android |
| Kvalita přední kamery | 10 MPx |
| Zoom | Optický |
| Blesk | Diodový |
| Rozlišení fotoaparátu | 9 238 × 6 928 |
| Kvalita zadní kamery | 64 Mpx |
| Funkce telefonu | , |
| Konstrukce telefonu | Dotykový displej |
| Velikost telefonu | Velký |
| GPS Navigace | Ano |
| Max. doba hovoru | 1 100 minut |
| Výdrž telefonu | 450 hodin |
| Kapacita baterie | 4 000 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2,75 GHz |
| Procesor | Samsung Exynos 990 |
| Operační paměť | 8 192 MB |
| Zvětšení paměti (pam. karty) | Ano, microSDHC až 1 TB |
| Velikost paměti telefonu | 128 GB |
| Použití telefonu | Odolný telefon |
| Barva | Růžová |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| MMS | Ano |
| MP3 přehrávač | Ano |
| FM rádio | Ne |
| Budík | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Adresář | Ano |
| Internet | Ano |
| Konektor | USB Type-C |
| NFC | Ano |
| Infraport | Ne |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| Wifi | Ano |
| Rychlost internetu | Ultra rychlý (5G) |
| EDGE | Ano |
| GPRS | Ano |
| GSM sítě | 850/900/1800/1900 |
| Dotykový displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Jemnost displeje | 566 PPI (49655 bodů/cm2) |
| Rozlišení displeje | 1 440 × 3 200 |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED |
| Odolnost telefonu | Ano, IP68 |
| Rozměr displeje | 6,2" (65 × 144 mm) |
| Velikost displeje | Velký (5 a více") |
| eSIM | Ano |
| Dual SIM | Ano |
| Slot SIM/SD | Hybridní |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Váha | 163 g |
| Rozměr | 152 × 69 × 7,9 mm |
| Distribuce | EU |
| Značka | Samsung |
Zboží zařazeno v kategoriích
