Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Samsung SM-A515F Galaxy A51 Dual SIM 128GB White
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Samsung SM-A515F Galaxy A51 Dual SIM 128GB WhiteNení skladem6 390 Kč/ ks6 390 Kč
Kompletní specifikace
Technické parametry
| Obsah balení | Datový kabel , Nabíječka , Návod , Sluchátka , Telefon |
| Verze operačního systému | Android 9.0 (Pie) |
| Operační systém | Google Android |
| Kvalita přední kamery | 32 MPx |
| Zoom | Digitální |
| Blesk | Diodový |
| Rozlišení fotoaparátu | 8 000 × 6 000 |
| Kvalita zadní kamery | 48 MPx |
| Funkce telefonu | Wi-Fi , Bluetooth , GPS , Dual SIM , NFC |
| Konstrukce telefonu | Dotykový displej |
| Velikost telefonu | Velký |
| GPS Navigace | Ano |
| Max. doba hovoru | 850 minut |
| Výdrž telefonu | 360 hodin |
| Kapacita baterie | 4 000 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2,4 GHz |
| Procesor | Samsung Exynos 9610 |
| Operační paměť | 4GB |
| Zvětšení paměti (pam. karty) | Ano, microSDHC až 512 GB |
| Velikost paměti telefonu | 128 GB |
| Použití telefonu | Chytrý telefon |
| Barva | Bílá |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| Práce s office dokumenty | Ano |
| Přílohy u mailu | Ano |
| MMS | Ano |
| MP3 přehrávač | Ano |
| FM rádio | Ne |
| Java | Ne |
| Kalkulačka | Ano |
| Budík | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Adresář | Ano |
| Synchronizace | Ano |
| Internet | Ano |
| HDMI | Ne |
| Konektor | USB Type-C |
| NFC | Ano |
| Infraport | Ne |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| Wifi | Ano |
| Rychlost internetu | Super rychlý (4G) |
| EDGE | Ano |
| GPRS | Ano |
| GSM sítě | 850/900/1800/1900 |
| Dotykový displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Jemnost displeje | 405 PPI (25412 bodů/cm2) |
| Rozlišení displeje | 1 080 × 2 400 |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Odolnost telefonu | Ne |
| Rozměr displeje | 6,5" (68 × 151 mm) |
| Velikost displeje | Velký (5 a více") |
| Dual SIM | Ano |
| Slot SIM/SD | 2 SIM + SD |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Váha | 172 g |
| Rozměr | 159 × 74 × 7,9 mm |
| Distribuce | EU |
| Značka | Samsung |
Zboží zařazeno v kategoriích
