Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

SAMSUNG SM-A526B GALAXY A52 5G DUAL SIM 6GB/128GB BLACK

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
SAMSUNG SM-A526B GALAXY A52 5G DUAL SIM 6GB/128GB BLACKNení skladem9 990 Kč/ ks9 990 Kč
Kompletní specifikace
Technické parametry
| Obchod s aplikacemi | Obchod Play |
| Verze operačního systému | Android 11 |
| Operační systém | Google Android |
| Kvalita přední kamery | 32 MPx |
| Zoom | Digitální |
| Blesk | Diodový |
| Rozlišení fotoaparátu | 9 238 × 6 928 |
| Kvalita zadní kamery | 64 Mpx |
| Funkce telefonu | , |
| Konstrukce telefonu | Dotykový displej |
| Velikost telefonu | Velký |
| GPS Navigace | Ano |
| Max. doba hovoru | 1 000 minut |
| Výdrž telefonu | 450 hodin |
| Kapacita baterie | 4 500 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2,2 GHz |
| Procesor | Snapdragon 750G 5G |
| Operační paměť | 6 144 MB |
| Zvětšení paměti (pam. karty) | Ano, microSDHC až 512 GB |
| Velikost paměti telefonu | 128 GB |
| Použití telefonu | Chytrý telefon |
| Barva | Černá |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| MMS | Ano |
| MP3 přehrávač | Ano |
| FM rádio | Ne |
| Budík | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Adresář | Ano |
| Internet | Ano |
| Konektor | USB Type-C |
| NFC | Ano |
| Infraport | Ne |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| Wifi | Ano |
| Rychlost internetu | Ultra rychlý (5G) |
| EDGE | Ano |
| GPRS | Ano |
| GSM sítě | 850/900/1800/1900 |
| Dotykový displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Jemnost displeje | 405 PPI (25412 bodů/cm2) |
| Rozlišení displeje | 1 080 × 2 400 |
| Typ displeje | AMOLED |
| Odolnost telefonu | Ano IP67 |
| Rozměr displeje | 6,5" (68 × 151 mm) |
| Velikost displeje | Velký (5 a více") |
| eSIM | Ne |
| Dual SIM | Ano |
| Slot SIM/SD | Hybridní |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Váha | 189 g |
| Rozměr | 160 × 75 × 8,4 mm |
| Distribuce | CZ |
| Značka | Samsung |
| Stav | Nové |
Zboží zařazeno v kategoriích
