Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

OnePlus 7T Pro Dual SIM 8GB/256GB Haze Blue

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
OnePlus 7T Pro Dual SIM 8GB/256GB Haze BlueNení skladem11 990 Kč/ ks11 990 Kč
Kompletní specifikace
Jedná se o vystavený kus.Telefon je nový a je na něj záruka 24 měsíců.
Technické parametry
| Obsah balení | , |
| Verze operačního systému | Android |
| Operační systém | Google Android |
| Kvalita přední kamery | 16 MPx |
| Zoom | Optický |
| Blesk | Diodový |
| Rozlišení fotoaparátu | 8 000 × 6 000 |
| Kvalita zadní kamery | 48 MPx |
| Funkce telefonu | , |
| Konstrukce telefonu | Dotykový displej |
| Velikost telefonu | Velký |
| GPS Navigace | Ano |
| Max. doba hovoru | 950 minut |
| Výdrž telefonu | 400 hodin |
| Kapacita baterie | 4 085 mAh |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2,96 GHz |
| Procesor | Snapdragon 855 Plus |
| Operační paměť | 8 192 MB |
| Zvětšení paměti (pam. karty) | Ne |
| Velikost paměti telefonu | 256 GB |
| Použití telefonu | Chytrý telefon |
| Barva | Modrá |
| Jack 3,5 mm | Ne |
| MMS | Ano |
| Práce s office dokumenty | Ano |
| MP3 přehrávač | Ano |
| Přílohy u mailu | Ano |
| FM rádio | Ne |
| Budík | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Adresář | Ano |
| Java | Ne |
| Internet | Ano |
| Kalkulačka | Ano |
| Konektor | USB Type-C |
| NFC | Ano |
| Infraport | Ne |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| Wifi | Ano |
| Synchronizace | Ano |
| Rychlost internetu | Super rychlý (4G) |
| HDMI | Ne |
| EDGE | Ano |
| GPRS | Ano |
| GSM sítě | 850/900/1800/1900 |
| Dotykový displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Jemnost displeje | 513 PPI (40 770 bodů/cm2) |
| Rozlišení displeje | 1 440 × 3 120 |
| Typ displeje | Fluid AMOLED |
| Odolnost telefonu | Ne |
| Rozměr displeje | 6,7" (71 × 155 mm) |
| Velikost displeje | Velký (5 a více") |
| Dual SIM | Ano |
| Slot SIM/SD | 2 SIM |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Váha | 206 g |
| Rozměr | 163 × 76 × 8 mm |
| Distribuce | CZ |
| Značka | OnePlus |
Zboží zařazeno v kategoriích
