Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Nokia 3.4 3GB/64GB Dual SIM Blue

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Nokia 3.4 3GB/64GB Dual SIM BlueNení skladem3 190 Kč/ ks3 190 Kč
Kompletní specifikace
Technické parametry
| Verze operačního systému | Android 10 |
| Operační systém | Google Android |
| Kvalita přední kamery | 8 Mpx |
| Zoom | Digitální |
| Blesk | Diodový |
| Rozlišení fotoaparátu | 4 160 × 3 120 |
| Kvalita zadní kamery | 13 MPx |
| Funkce telefonu | , |
| Konstrukce telefonu | Dotykový displej |
| Velikost telefonu | Velký |
| GPS Navigace | Ano |
| Max. doba hovoru | 1 200 minut |
| Výdrž telefonu | 820 hodin |
| Kapacita baterie | 4 000 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 1,8 GHz |
| Procesor | Snapdragon 460 |
| Operační paměť | 3 072 MB |
| Zvětšení paměti (pam. karty) | Ano, microSDHC až 512 GB |
| Velikost paměti telefonu | 32 GB |
| Použití telefonu | Chytrý telefon |
| Barva | Bílá |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| MMS | Ano |
| MP3 přehrávač | Ano |
| FM rádio | Ano |
| Budík | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Adresář | Ano |
| Internet | Ano |
| Konektor | USB Type-C |
| NFC | Ano |
| Infraport | Ne |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| Wifi | Ano |
| Rychlost internetu | Super rychlý (4G) |
| EDGE | Ano |
| GPRS | Ano |
| GSM sítě | 850/900/1800/1900 |
| Dotykový displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Jemnost displeje | 268 PPI (11176 bodů/cm2) |
| Rozlišení displeje | 720 × 1 560 bodů |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Odolnost telefonu | Ne |
| Rozměr displeje | 6,4" (68 × 148 mm) |
| Velikost displeje | Velký (5 a více") |
| Dual SIM | Ano |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Váha | 180 g |
| Rozměr | 161 × 76 × 8,7 mm |
| Distribuce | CZ |
| Značka | Nokia |
Zboží zařazeno v kategoriích
