Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Huawei Y5 2019 Dual SIM Modern Black

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Huawei Y5 2019 Dual SIM Modern BlackNení skladem2 570 Kč/ ks2 124 Kč
Kompletní specifikace
Technické parametry
| Obsah balení | Datový kabel , Nabíječka , Návod , Telefon |
| Verze operačního systému | Android 9.0 (Pie) |
| Operační systém | Google Android |
| Kvalita přední kamery | 5 MPx |
| Zoom | Digitální |
| Blesk | Diodový |
| Rozlišení fotoaparátu | 4 128 × 3 096 |
| Kvalita zadní kamery | 13 MPx |
| Funkce telefonu | Wi-Fi , Bluetooth , GPS , Dual SIM |
| Konstrukce telefonu | Dotykový displej |
| Velikost telefonu | Velký |
| GPS Navigace | Ano |
| Max. doba hovoru | 800 minut |
| Výdrž telefonu | 400 hodin |
| Kapacita baterie | 3 020 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 2,3 GHz |
| Procesor | Mediatek MT6761 |
| Operační paměť | 2 048 MB |
| Zvětšení paměti (pam. karty) | Ano, microSDHC až 512 GB |
| Velikost paměti telefonu | 16 GB |
| Použití telefonu | Chytrý telefon |
| Barva | Černá |
| Jack 3,5 mm | Ano |
| Práce s office dokumenty | Ano |
| Přílohy u mailu | Ano |
| MMS | Ano |
| MP3 přehrávač | Ano |
| FM rádio | Ano |
| Java | Ne |
| Kalkulačka | Ano |
| Budík | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Adresář | Ano |
| Synchronizace | Ano |
| Internet | Ano |
| HDMI | Ne |
| Konektor | microUSB |
| NFC | Ne |
| Infraport | Ne |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| Wifi | Ano |
| Rychlost internetu | Super rychlý (4G) |
| EDGE | Ano |
| GPRS | Ano |
| GSM sítě | 850/900/1800/1900 |
| Dotykový displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Jemnost displeje | 295 PPI (13 494 bodů/cm2) |
| Rozlišení displeje | 720 × 1 520 |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Odolnost telefonu | Ne |
| Rozměr displeje | 5,7" (62 × 131 mm) |
| Velikost displeje | Velký (5 a více") |
| Dual SIM | Ano |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Váha | 146 g |
| Rozměr | 147 × 71 × 8,5 mm |
| Distribuce | EU |
| Značka | Huawei |
Zboží zařazeno v kategoriích
